Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Ciechanowie

„Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał                                                                 się tym, kim stać się może”                                                                                                                                                                                                         J. Korczak

Odsłony: 46

W dniach 19-22.04.2021 r. w grupach wychowawczych obchodziliśmy "Tydzień dla Ziemi". Odbyły się ekologiczne warsztaty plastyczne oraz zajęcia akwarystyczne podczas których dzieci pomagały w czynnościach porządkowych w akwariach. Sprawnie przebiegała akcja sprzątania terenu Ośrodka. Dzieci aktywnie zrealizowały hasło tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi - PRZYWRÓĆ NASZĄ ZIEMIĘ! Co możecie zobaczyć w fotorelacji.