tel. 23 672 28 89

foto1

foto1

foto1

foto1

foto1Historia SOSW

Dowiedz się więcej o powstaniu i istnieniu ośrodka.

Czytaj...

Galeria

Zdjęcia naszych podopiecznych. Fotografie z imprez i spotkań.

Czytaj...

Księga gości

Zapraszamy do wpisania się w księdze gości, zostaw po sobie ślad na naszej stronie.

Czytaj...

Rozbudowa SOSW

Dowiedz się więcej o projekcie unijnym na rozbudowę SOSW

Czytaj...

I w końcu oczekiwane przez wszystkich wakacje. 23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Dla niektórych uczniów to także koniec edukacji w naszym Ośrodku. Pożegnaliśmy klasę III hotelarz. Wszyscy absolwenci  otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor Barbary Kekenmajster. Pożegnali się również ze swoim wychowawcą – Panem Sławkiem Kamińskim. Niektórym zakręciła się łezka w oku. Następnie Pani Julita Grabowska nagrodziła laureatów i finalistów konkursu biblijnego. Okazuje się, że Biblia jest naszym uczniom dobrze znana. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Gratulujemy! Po zakończeniu części oficjalnej mieliśmy okazję podziwiać naszych szkolnych artystów. Uczniowie pod kierunkiem pań Jadwigi Chrzanowskiej, Doroty Gesek, Małgorzaty Niestępskiej i Magdaleny Żbikowskiej przygotowali pełne humoru przedstawienie. O piękną, kolorową scenografię zadbały panie Marzena Kalinowska i Beata Pszczółkowska. Zanim  więc zabrzmiał ostatni dzwonek wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu Ani Szemplińskiej oraz uczestniczyliśmy w „egzaminie” sprawdzającym poziom wiadomości naszych szkolnych„ asów”. Co chwilę na sali wybuchały salwy śmiechu. Wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy. Teraz przed nami dwa miesiące beztroski i czasu na naładowanie akumulatorów by w nowym roku szkolnym z energią i zapałem stawić czoła nowym wyzwaniom.