Dla uczniów z kl.IIIu był to dzień pełen wrażeń, niespodzianek i przygód. Dzięki uprzejmości Powiatowego Ośrodka Felinoterapii w Ciechanowie nasi uczniowie mieli możliwość obserwowania kotów: ich zachowania, umaszczenia, temperamentu. Uczyli się jak obchodzić się z kotkami, czym je karmić i jak bezpiecznie się z nimi bawić. W trakcie kociego odpoczynku, zrobiliśmy piękne prace plastyczne, których tematem był oczywiście kot. Dziękujemy pracownikom Powiatowego Ośrodeka Felinoterapii "Radosny KOT " za tak serdeczne przyjęcie i przybliżenie nam ich życia.