Inauguracja roku szkolnego 2021/2022.

Do szkoły przychodzimy według harmonogramu umieszczonego poniżej.

Na godzinę 9.00 zapraszamy uczniów klas Szkoły Podstawowej, którym może towarzyszyć 1 osoba.
Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej, następnie uczniowie i rodzice z wychowawcą udadzą się do klas.

Na godzinę 10.00 zapraszamy uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którym może towarzyszyć 1 osoba. Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej, następnie uczniowie i rodzice z wychowawcą udadzą się do klas.

Przedszkole rozpoczyna działalność  od 1.09.2021r. , tak jak dawniej będzie czynne w godzinach 7.00—16.00.

Do szkoły mogą przyjść tylko dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych oraz osoby, które nie przebywają na kwarantannie.

Prosimy o  zachowanie reżimu sanitarnego oraz aby każda osoba zdezynfekowała ręce przed wejściem.

Osobę dorosłą towarzyszącą dziecku prosimy w czasie przebywania w budynku szkolnym o noszenie maseczki.

Zapraszamy!