Grupa "Krasnali" w przedszkolu  rozpoczęła "wiosenne przebudzenie". Dzieci z pomocą pań stworzyły KĄCIK PRZYRODY, w którym pomagały oraz same sadziły kwiaty cebulowe, cebulę na szczypiorek oraz siały rzeżuchę, kiełki i owies.KĄCIK PRZYRODY jest dla dzieci doskonałym miejscem do prowadzenia częstych badań, eksperymentów i obserwacji. Dzięki bezpośredniej obserwacji dzieci mają możliwość, poznawania cyklu rozwojowego roślin, a także uczą się ich systematycznej pielęgnacji podczas pełnienia codziennych dyżurów.