Dnia 1.06.2022 r. została uroczyście otwarta w naszym Ośrodku SALA MULTIMEDIALNA. Wydarzenie to zaszczycili znamienici goście: wicedyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie -p. Elżbieta Szymanik, Wicestarosta Powiatu Ciechanowskiego - p. Marek Marcinkowski, Przewodniczący Rady Powiatu - p. Sławomir Morawski, Dyrektor Powiatowego Centrum Usług Wspólnych - p. Aneta Głuszniewska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy - p. Robert Morawski, kierownik oddziału zamiejscowego w Ciechanowie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych - p. Halina Pasikowska - Pikus. Pierwsze wykorzystanie tablicy multimedialnej nastąpiło przy podsumowaniu Ogólnopolskiego Projektu "Gramy Zmysłami" realizowanego w naszym przedszkolu.
Następnie goście zostali zaproszeni przez przedszkolaków do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych. Przybyli goście zachwyceni tańcem dzieci, obdarowali je słodkimi upominkami.