Ostatnio został rozstrzygnięty szkolny konkurs pt.."Jesienne stworki" . Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział, kreatywność i zaangażowanie Jury oceniając prace wzięło pod uwagę jakość wykonania oraz oryginalność pomysłu. Jury przyznało:
1. Miejsce-ex aeguo - Nikola Jóźwiak z kl. 3ue oraz grupa przedszkolna "Krasnale".
2.Miejsce - ex aeguo - Alan Sadecki z kl. 3ud, Ula Urbanowska z kl. 3ue oraz Gabryś Kowalski z kl. 2lzs.
3. Miejsce- ex aeguo - klasa 1uc/2ug oraz Dawid Nowotczyński z kl. 8uw
Wyróżnienie dla Nikoli Szlarskiej z kl. 3lk.
Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody zostaną wręczone przez organizatorów w przyszłym tygodniu.