Zakończenie roku szkolnego w iście greckim stylu!


Nasi wychowankowie z
SOSW w Ciechanowie zabrali nas w niezwykłą podróż do słonecznej Grecji, pokazując prawdziwe piękno wakacyjnego wypoczynku, beztroski i radosnej zabawy. Ich występ dostarczył wszystkim wielu uśmiechów i niezapomnianych emocji

Tegoroczne zakończenie roku miało wyjątkowy charakter. Pożegnaliśmy uczniów, którzy zakończyli swoją edukację w naszej szkole, będąc częścią naszej społeczności od najmłodszych lat. Była to niezwykle wzruszająca chwila – nie zabrakło ciepłych wspomnień i łez wzruszenia.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor uroczyście pożegnała również przechodzące na zasłużoną emeryturę: Panią Katarzynę Kowalską, Panią Barbarę Maruszewską oraz Panią Barbarę Brzozowską. Dziękujemy Drogim Paniom za serce, oddanie i ogromny wkład w rozwój oraz funkcjonowanie naszego Ośrodka. Życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wielu pięknych chwil na nowym etapie życia

Na zakończenie życzymy wszystkim słonecznych, spokojnych, pełnych radości, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!


Odpoczywajcie, nabierajcie sił i do zobaczenia we wrześniu!
