Dziękujemy.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas akcji zbiórki darów dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie,nasza społeczność jak zwykle wykazała się ogromnym sercem i otwartością. Po raz kolejny nasi uczniowie, rodzice i pracownicy okazali wiele serca uczestnicząc w akcji. Na prośbę o pomoc zwierzętom mieszkającym w schronisku, spontanicznie odpowiedziało wiele osób. W tym roku, dzięki naszemu zaangażowaniu, do Schroniska trafi wykonany na zamówienie piękny i wygodny domek dla piesków.

Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie możemy go na razie przekazać pieskom. Bezpiecznie czeka w Ośrodku na nasz powrót i czas, kiedy bezpiecznie będziemy mogli przetransportować dar do Schroniska w Pawłowie.
Wszystkim, którzy okazali wiele serca i zaangażowali się w akcję, serdecznie dziękujemy.
Samorząd wychowanków Ośrodka wraz z opiekunami