W dniu dzisiejszym mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w spektaklu teatralnym wystawianym w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie. Przedstawienie pt: " Magia eliksiru miłości" zostało przygotowane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Typu A i B w Ciechanowie. Wśród występujących aktorów dostrzegliśmy absolwentów naszego Ośrodka, co sprawiło nam wielką radość. Dziękujemy za barwny i wesoły występ. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich aktorów przedstawienia.