Uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia przy SOSW w Ciechanowie uczestniczyli w koncercie pt. "Cyprian Kamil Norwid przyjacielem Fryderyka Chopina",który odbył się  w Hali CLKS MAZOVIA im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie.
Młodzież miała okazję zapoznać się z fragmentami życiorysu wielkich Romantyków i wysłuchać pięknych kompozycji Fryderyka Chopina w wykonaniu uczennic i absolwentek Państwowej Szkoły Muzycznej 1 stopnia im. St. Moniuszki pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów. Uczniom z klas I hm, II hg i II Ih towarzyszyły Panie Bogusława Michalska i Maria Tyjeńska-Cylke.

Bardzo dziękujemy organizatorom i wykonawcom  koncertu za przybliżenie postaci wspaniałych Polaków oraz  przeżycia duchowe.