W poprzednim tygodniu wzięliśmy udział w imprezie "Przystań Zdrowie" organizowanej przez Państwową Uczelnię Zawodową im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie. Uczniowie mogli sprawdzić wyposażenie straży pożarnej oraz karetki pogotowia, wejść do samochodu policyjnego oraz przypomnieć sobie zasady zdrowego stylu życia. Ciekawym doświadczeniem dla naszych dzieci było sprawdzenie działania takich sprzętów, jak karabin maszynowy czy rower stacjonarny. Czas umiliła nam muzyka grana na żywo. To był dzień pełen atrakcji.