W dniu 2 listopada 2022 roku odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Spośród zgromadzonych trójek klasowych klas starszych zgłosili się samodzielnie, bądź zostali zgłoszeni przez kolegów kandydaci do władz Samorządu Uczniowskiego. Następnie odbyło się głosowanie, w sposób tajny. Rywalizacja była zacięta do samego końca i była potrzebna dogrywka o funkcję przewodniczącego. Ostatecznie ze zgłoszonych kandydatów wyłoniono następujące Prezydium:

1.  Przewodnicząca Samorządu - Magdalena Bielak kl. III hg

2. Zastępca Przewodniczącej – Julia Soczyńska kl. I hb