Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w naszym Ośrodku odbył się Bal Karnawałowy. Wszyscy świetnie się bawili. Uczestniczyli w licznych zabawach tanecznych i konkursach, które prowadziła Pani Marta i DJ Robo. Podczas zabawy wybrano KRÓLA I KRÓLOWĄ BALU. Uczniowie przebrani w stroje karnawałowe oraz aktywnie biorący udział w konkursach byli nagradzani smakołykami. Dzięki hojności i życzliwości DARCZYŃCÓW cała społeczność szkolna delektowała się pysznymi pączkami i orzeźwiającymi napojami. Serdecznie dziękujemy sponsorom za okazaną pomoc:

Firmie Cedrob S.A.
Piekarni M. Gawarecki