Marzena
21 listopada samorząd uczniowski zorganizował w naszej szkole świętowanie Międzynarodowego Dnia Życzliwości 🤗🥰
Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Ośrodka założyli zielone ubrania, symbolizujące nadzieję, szczęście i radość. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wraz z opiekunkami wykonali gazetki tematyczne i wręczyli wszystkim obecnym w szkole cukierki z miłą dedykacją dołączoną do słodkości, życząc wszystkim "MIŁEGO DNIA". Każdy uczeń mógł również skorzystać z podpowiedzi miłych zwrotów na karteczkach zrywkach umieszczonych w różnych miejscach w szkole i wręczyć je wybranej osobie.
Chcielibyśmy, aby tak miła, serdeczna i uśmiechnięta atmosfera była w naszej szkole, nie tylko w tym dniu, ale każdego dnia w roku!
Z życzliwym pozdrowieniem SAMORZĄD UCZNIOWSKI.