W poniedziałek uczniowie klas: 4u, 6u, 6ub i 7u/8us ostatni miły dzień podczas wyjazdu do Opinogóry. Wspólnie spacerowali po pięknym parku, podziwiając jego uroki oraz udostępniając zwierzęta, w tym kolorowe papugi i dostojne pawie. Niedostępne w chwili obecnej na małe przyjemności – frytki smakowały wszystkim wyśmienicie. Dużo utrudnienia w zabawie na placu zabaw, gdzie zawartość może być dostępna w czasie, gdy znajdują się chwilami. Wyjazd był dostępny do relaksu, pogłębiania oraz zdobywania nowych doświadczeń. ![]()
![]()
![]()
{gallery}banners/2026/22.06.{/gallery}