tel. 23 672 28 89

foto1

foto1

foto1

foto1

foto1Historia SOSW

Dowiedz się więcej o powstaniu i istnieniu ośrodka.

Czytaj...

Galeria

Zdjęcia naszych podopiecznych. Fotografie z imprez i spotkań.

Czytaj...

Księga gości

Zapraszamy do wpisania się w księdze gości, zostaw po sobie ślad na naszej stronie.

Czytaj...

Rozbudowa SOSW

Dowiedz się więcej o projekcie unijnym na rozbudowę SOSW

Czytaj...
ZMIANA NA STANOWISKU DYREKTORA

Pani Dyrektor Barbara Kekenmajster z dniem 31 sierpnia 2018 r. przeszła na emeryturę. Przez 36 lat była pracownikiem SOSW w Ciechanowie, w tym przez 8 lat pełniła funkcję wicedyrektora, a przez kolejne 8 lat była dyrektorem. Pragniemy gorąco podziękować Pani Barbarze Kekenmajster za zaangażowanie w rozwój naszego Ośrodka zarówno pod względem lokalowym, jak i wyposażenia. Dziękujemy za wszystkie dni spędzone z nami, za serdeczność i troskę.

Na zasłużoną emeryturę po wielu latach pracy pełnej zaangażowania przeszły również: pani wicedyrektor Małgorzata Grochowska, pani Hanna Orłowska, pani Jadwiga Rząsińska i pani Hanna Orłowska. Dziękujemy Paniom za wszystkie wspólne lata pracy i życzymy zdrowia, realizacji marzeń i rozwijania pasji na nowym etapie życia. Mamy nadzieję, że czas nie zatrze wspólnie spędzonych chwil.

Z dniem 1 września 2018 r. funkcję dyrektora SOSW objęła Pani Elżbieta Brzezińska – wieloletni nauczyciel naszego Ośrodka. Składamy Pani Dyrektor Elżbiecie Brzezińskiej gratulacje z okazji wygrania konkursu i nominacji na stanowisko dyrektora SOSW w Ciechanowie. Na stanowisko wicedyrektora została powołana Pani Dorota Gesek. Życzymy Paniom spełnienia wszelkich planów zawodowych oraz satysfakcji wynikającej zarówno z sukcesów uczniów, jak i pracowników.