tel. 23 672 28 89

foto1

foto1

foto1

foto1

foto1Historia SOSW

Dowiedz się więcej o powstaniu i istnieniu ośrodka.

Czytaj...

Galeria

Zdjęcia naszych podopiecznych. Fotografie z imprez i spotkań.

Czytaj...

Księga gości

Zapraszamy do wpisania się w księdze gości, zostaw po sobie ślad na naszej stronie.

Czytaj...

Rozbudowa SOSW

Dowiedz się więcej o projekcie unijnym na rozbudowę SOSW

Czytaj...
W dniu 12 października 2018r. W naszym Ośrodku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie we współpracy z absolwentami naszej szkoły przygotowali krótką prezentację słowno-muzyczną. Ich wystąpienie w ramach podziękowania dla nauczycieli zostało entuzjastycznie odebrane, wychowankowie zebrali wiele gratulacji. Po raz pierwszy swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali najmłodsi uczniowie. Gwoździem programu był występ koła tanecznego do utworu Hugo Strasser – Letkiss. Jeszcze raz pragniemy gorąco podziękować wszystkim Pracownikom naszej szkoły. Prosimy przyjmijcie nasze szczere życzenia. Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za SERCE! KOCHANI, bądźcie wciąż z nami! Czy jesteśmy duzi, czy mali. Życzymy Wam szczęścia na następne lata. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące: dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości!