W dniu dzisiejszym odbyła się ostatnia edycja konkursu organizowanego przez Samorząd Szkolny pt:"ZGRANA KLASA". W związku z tym, ze to ostatnie wyzwanie były odmienne zasady gry. To uczniowie wraz z wychowawcami wylosowali kolory swoich ubiorów na ten dzień. Na szczególne wyróżnienie i uhonorowanie zasługują uczniowie klas 7/8 uw wraz z rodzicami i wychowawcą, którzy włożyli wiele troski i wysiłku w przygotowanie się do tego dnia. To zdecydowanie pierwsze miejsce!

Wyróżnieni zostali również uczniowie i wychowawcy klas - 1/2 ud, 5 us i 2 ue.

Wszystkim bardzo dziękujemy za całoroczne zaangażowanie w "kolorową akcję".

ZWYCIĘZCY CAŁEJ EDYCJI ZOSTANĄ OGŁOSZENI W DNIU ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO! CZEKAJĄ NA NICH ATRAKCYJNE NAGRODY!