„Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał
się tym, kim stać się może”
J. Korczak
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/banners/2026/18.06.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/banners/2026/18.06..
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/banners/2026/17.06..
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/banners/2026/17.06.
Nasi uczniowie z klas 7 ul, 1 ppb, 2 lm i 2 uk odwiedzili Muzeum Fabryki Czekolady E. Wedel w Warszawie. Już sama podróż pociągiem, przejazd metrem oraz korzystanie ze schodów ruchomych były dla wielu uczestników ciekawym i pełnym emocji doświadczeniem.
W muzeum mogliśmy poznać historię czekolady, podziwiać interaktywne ekspozycje, a przede wszystkim smakować wyśmienitą czekoladę i zajadać się kultowym Ptasim Mleczkiem. Nie zabrakło również chwili na relaks i wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Wyjazd dostarczył wszystkim wielu radosnych chwil, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.
Nasi uczniowie z zainteresowaniem i radością śledzili losy bohaterów, a przedstawienie dostarczyło im wielu pozytywnych emocji, uśmiechu oraz wartościowych przesłań. Dziękujemy za odwiedziny, zaangażowanie i stworzenie niezapomnianej atmosfery.
Mamy nadzieję na kolejne spotkania i wspólne wydarzenia.
16 czerwca 2026 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym odbyły się otwarte zajęcia logopedyczne oraz rozwijające sferę poznawczą dla dzieci objętych Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju i ich rodziców.
Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach wspierających rozwój mowy, komunikacji, koncentracji uwagi, pamięci oraz innych funkcji poznawczych. Rodzice mieli okazję obserwować pracę specjalistów, aktywnie włączać się w proponowane działania oraz poznać metody i ćwiczenia, które mogą wykorzystywać w codziennej pracy z dziećmi.
Zajęcia przebiegły w miłej i twórczej atmosferze, sprzyjającej współpracy oraz integracji uczestników. Spotkanie poprowadziły Pani Agnieszka Kuskowska, Małgorzata Burkacka, Barbara Maruszewska i Anna Maliszewska.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywny udział oraz wspólnie spędzony czas.